Працевлаштування

  Адміністрація освітньої установи у питаннях прийому та подальшого працевлаштування спеціалістів керується Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 р. № 992 «Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснюється за державним замовленням» та наказом Міністерства освіти України від 12 вересня 1996 р. № 299. Ці нормативні документи обговорені на засіданні педради і доведені до відома студентів та педагогічного колективу.

  В закладі створена комісія з питань працевлаштування, до складу якої входять: два заступники директора, зав. практикою, зав. відділенням, секретар навчальної частини. Робота комісії відповідає вимогам чинного законодавства. Засідання комісії по розподіленню випускників очолює заступник начальника Управління охорони здоров’я і медицини катастроф облдержадміністрації, присутні головні лікарі районних та міських лікарень області.

 Довідки про самостійне працевлаштування надаються у відповідності до нормативних документів, ведуться відомості персонального розподілення випускників, протоколи засідань комісії, встановлені партнерські зв’язки з районними та міськими головними лікарями лікарень Одеської області. Адміністрація закладу має зворотню інформацію, зокрема: відгуки про роботу випускників, листи-подяки.