Адміністрація

фото директор 001

Кірсей Віталій Дмитрович

директор ОКУ “Білгород-Дністровське медичне училище”

Шестидесятна Лариса Василівна

заступник директора з навчальної роботи

Мунтьян Тетяна Олексіївна

заступник директора з виховної роботи

Діденко Світлана Федорівна 

завідуюча фельдшерським відділенням

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Яблонська Наталія Борисівна

головний бухгалтер

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Морозова Катерина Дмитрівна

провідний бухгалтер

Яцемирська Галина Гаврилівна

бухгалтер

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Остархова Катерина Михайлівна

завідувач господарства

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Небога Юрій Васильович

заступник директора адміністративно-господарської роботи

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                                                 Ромашевська Мар’яна Михайлівна                                                              старший інспектор з кадрів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ізбишева Валентина Павлівна

методист

Ростова Людмила Володимирівна

адміністратор Єдинї державної електронної бази з питань освіти

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кутепова Світлана Миколаївна

завідувач гуртожитку

Золотченко Любов Миколаївна

вихователь

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Мараховська Віолетта Олександрівна

провідний інженер з охорони праці

Бездітна Алла Дмитріївна

завідувач навчально-виробничою практики

Бурдюжа Юлія Олександрівна

юрисконсульт


Парфенюк Наталія Іванівна

секретар навчальної частини

Слободянюк Людмила Петрівна

завідуюча бібліотекою

OLYMPUS DIGITAL CAMERAРевенко Валентина Іванівна

голова циклу вузьких клінічних дисциплін

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Небуной Валентина Василівна

Голова циклу хірургічних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Федорова Людмила Василівна

Голова акушерсько – педіатричної циклої комісії

Спеціаліст вищої категорії, викладач методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Максименко Олена Степанівна

Голова циклу терапевтичних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Попова Марія Антонівна

Голова циклу соціально – економічних і гуманітарних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Паламаренко Ольга Сергіївна

Голова циклу загальноосвітньої підготовки

Спеціаліст.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Гакотіна Лариса Іванівна

Голова циклу фундаментальних і професійно – орієнтовних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пономарюк Любов Порфирівна

Керівник фізичного виховання

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

викладач методист