Новини та оголошення

15.11.2018р в актовому залі училища відбулося свято “День студента”

08.11.2018р в актовому залі училища відбулося свято “Міс золота осінь”

25.10.2018 в актовому залі училища відбулося свято “День національної дружби”

24.10.2018р в актовому залі училища відбулося засідання гуртка “Англійська класична література та сучасність”

13.10.2018р. відбулась екскурсійна поїздка визначними історичними та мальовничими  місцями міста ВІННИЦЯ за участю студентів відділень “Фельдшерське” та “Медсестринське”

 

Волонтерська допомога дійшла до призначення. Студенти медичного училища прийняли участь у волонтерській допомозі ветерану училища Іллі Симковичу.

07.09.2018р в міському виконавчому комітеті відбулись урочистості до Дня фізичної культури та спорту. Училище було нагороджене кубком за 3 місце в міських спортивних змаганнях. Викладач Анюкова Інна Георгіївна була нагороджена грамотою за вагомий внесок в розвиток фізичної культури. 

 

31.08.2018р в Обласній комунальній установі “Білгород – Дністровське медичне училище” відбулась святкова лінійка присвячена Дню знань.

14.06.2018 року в ОКУ “Білгород – Дністровське медичне училище” відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, організовані музичним колективом педагогічного училища під керівництвом Удич Олени Анатоліївни, зразковим танцювальним хореографічним ансамблем “Дністер” під керівництвом Ростікової Світлани Сільвестрівни та батьківським комітетом. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху.


08.06.2018р студенти 1 курсів прийняли активну участь в спортивних змаганнях “Веселі старти”

01.06.2018р студенти училища прийняли участь у

Всеукраїнському забігу «Зелена миля 2018»

Чистота починається з себе

 

 

Традиційно перед будинком міської ради студенти медичного училища провели флешмоб “За здоровий спосіб життя”.

Мета флешмобу –  формування у жителів міста  правильного розуміння здорового способу життя.

 

З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ! 

Видатна дочка нашої держави Леся Україна – символ нескореності та сили духу. Її образ актуальний і сьогодні, а в душі чи не кожного українця рядки з вірша: «…Щоб не плакати, я сміялась».
Літературно-мистецька,година з нагоди 147-річчя від дня народження Лесі Українки відбулася сьогодні, 07-го лютого в актовому залі нашого училища. Підготувала та провела класну годину,  присвячену – Дню народження великої  поетеси, група 4-Б сестринська справа, класний керівник Тичко Тетяна Тимофіївна.

 

  День відкритих дверей.

27 січня 2018 року в ОКУ «Білгород-Дністровське медичне училище» відбувся День відкритих дверей.        До училища приїхало багато майбутніх абітурієнтів з Білгород-Дністровського, Овідіопольського, Татарбунарського районів і жителі нашого славетного міста. Знайомство розпочав директор училища, Кірсей В.Д., який докладно розповів про умови вступу. Також гості мали змогу переглянути презентацію гуртка акушерсько-педіатричного циклу «Малятко» і ознайомитися з майбутніми професіями медичної сестри та фельдшера. Учасникам Дня відкритих дверей роздавали й відповідні друковані матеріали з докладною інформацією про умови навчання та правила прийому до нашого училища.

Планується за графіком другий раз проведення дня відкритих дверей, який відбудеться 17 березня 2018 р.

 

 

 

Вшановуємо загиблих воїнів.

30.01.2018 р. на Меморіалі Слави була проведена виховна година з метою військо – патріотичного виховання та вшанування пам’яті воїнів, загиблих під час звільнення м. Білгород-Дністровського.

 

 29 січня відзначають 100-річчя бою під Крутами

і вшановують полеглих Героїв.

        В усій Україні відбуваються урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя подвигу Героїв Крут.                  Цього дня 1918-го року, на залізничній станції Крути поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.                  У цій битві, що тривала 5 годин, українська молодь рішуче відстоювала право рідного народу жити у власній державі.

 

Виховний захід провели студенти I -Б курсу  Сестринської справи під керівництвом викладача історії спеціаліста вищої категорії – Власенко Л.М.