Новини та оголошення

21.09.2021р студенти ОКУ “Білгород – Дністровський медичний фаховий коледж” прийняли активну участь в загальноміському профорієнтаційному заході “Майбутній вибір професії”

Міфи про вакцинацію

Відеоролик про вакцинацію 10.03.2021

 

5 лютого світ відзначив День безпечного інтернету. Гасло 2021 року – «Разом для найкращого інтернету». Одне з головних завдань – залучити  молодь до формування позитивного досвіду цифрового користування. Проблема правильного та безпечного використання інтернету постала дуже гостро в усьому світі.

В нашому коледжі,  03 березня 2021р., була проведена тематична класна година щодо профілактики негативного впливу соціальних мереж. Проведення різноманітних тематичних заходів спрямовано на запобігання інтернет-загрозам.

 Корисні посилання для дистанційного навчання:


03.03.2020 року студенти ОКУ “Білгород – Дністровське медичне училище” привітали з Міжнародним днем письменника і з 90 річчям легендарну жительку міста – лікаря, викладача, письменницю, поетесу – Аллу Теофілівну Лозовську

26.02.2020р в спортивній залі Білгород – Дністровського морського рибопромислового коледжу були проведені міські змагання з настільного тенісу. Збірна команда дівчат зайняла 2 місце.

18.02.2020р в актовій залі медичного училища була проведена бесіда капітаном поліції Кірковим Д.В. на тему:

“Профілактика правопорушень та профілактика булінгу”


“Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг”.

          22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Студенти мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини.                                                                                                                                                                                Метою нашого заходу є : виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу.

 

ОКУ “Білгород – Дністровське медичне училище” співпрацює з кафедрою фармацевтичної хімії Харківського фармацевтичного університету (НФаУ). Студенти училища можуть продовжити навчання та отримати вищу освіту в Національному фармацевтичному університеті.

Сторінка «Вступнику» містить актуальну інформацію про освітні програми, спеціальності, дні відкритих дверей, умови вступу тощо.

Назва ВНЗ Текст посилання
Національний фармацевтичний університет http://nuph.edu.ua/vstupnuky/

1-го грудня світ відзначає день СНІДу.

         Якщо ти нічого не знаєш про СНІД – це не означає, що його немає ІСНІД в Україні – сьогодні серйозна проблема. Наша країна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ.                                     На початок 2017 року в Україні проживало 238 тисяч людей з ВІЛ всіх вікових категорій, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я. В Україні з 1987 року по червень 2017 року зареєстровано майже 307 тисяч чоловік з діагнозом ВІЛ, 98 тисяч людей зі СНІДом і понад 43 тисяч смертей від СНІДу …    Протягом десяти місяців 2017 року в країні щодня реєстрували 48 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію,  24 захворювання на СНІД та 8 випадків смерті від СНІДу.                       Захворюваність на ВІЛ-інфекцію в Україні мала тенденцію до поступового зростання. Найвищі показники поширеності ВЇЛ- інфекції зареєстровані в Одеській (861,8 на 100 тисяч населення), Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Київської, Чернігівської областях і в місті Києві. Поширеність СНІДу також найвища в Одеській області (292 особи на 100 тисяч населення). Великий рівень поширення СНІДу також в Донецькій та Луганській областях. Серед шляхів передачі ВІЛ найбільш поширеним в Україні є статевий шлях (61,6%). На другому місці – передача інфекції через кров при введенні наркотичних препаратів (21,8%). Також ВІЛ-інфекція передається від матері до дитини.

                          Ми хочемо дати вам пам’ятку, щоб ви ніколи не забували про СНІД!

24.10.2019р студенти медичного училища прийняли участь у спортивному заході “Міцні та здорові – до захисту готові”

 

16.10.2019 студенти медичного училища прийняли участь у обласній науково – практичній конференції.

Тема конференції: “Іншомовна мовленнєва діяльність як складова комунікативної компетенції у професійній діяльності”

05.10.2019р відбулась чергова екскурсійна поїздка для ознайомлення з історичною та культурною спадщиною Черкаської області.

Букинський каньйон – одне з чудес України.

Національний дендрологічний парк «Софіївка»

 

31.08.2019 р. в училищі відбулось урочисте посвячення в студенти першокурсників

Відкрив свято урочистим привітанням директор, Віталій Дмитрович Кірсей з щирими побажаннями першокурсникам натхнення та порозуміння у співпраці з викладачами щодо здобуття знань.

VID-0 (convert-video-online.com)

VID-1 (convert-video-online.com)

VID-2 (convert-video-online.com)

VID-3 (convert-video-online.com)

22.05.2019р студенти медичного училища традиційно прийняли участь у флешмобі “Ми за здоровий спосіб життя”

Студенти училища прийняли активну участь у міській олімпіаді з фізичної культури.

Студент групи 1 Б л/с Шевчук Віталій зайняв I місце серед юнаків. Класний керівник Пухкова І.Г.

Студентка групи 1 В с/с Деде Даря зайняла III місце серед дівчат. Класний керівник Карпляк О.Г.

Результати вибору підручників

16 березня 2019 р. в актовому залі провели  “День відкритих дверей”.

Директор училища В.Д. Кірсей ознайомив  майбутніх  абітурієнтів та їх батьків з Правилами прийому 2019р.

Також всім присутнім було запропоновано ознайомитись з нашим училищем, а саме – відвідати учбові аудиторії, комп’ютерний клас, анатомічний музей, гуртожиток, кімнату відпочинку. Після чого бажаючим роздали буклети з інформацією про Вступ 2019.

Физические упражнения могут заменить множество лекарств. — Но ни одно лекарство в мире не может заменить физические упражнения.

© Анджело Моссо

20 лютого 2019 року студенти медичного училища прийняли участь у міському урочистому заході “Реквієм Небесній сотні”

20 лютого 2019 року в Білгород-Дністровському медичному училищі був проведений урок мужності

“Їхній подвиг житиме в віках”  (до Дня Героїв Небесної Сотні)

29 січня 2019 року в актовому залі училища

відбулася класна година присвячена вшануванню  

“Дня пам’яті героїв Крут” 

З 01.01.2019р по 07.01.2019р відбулась екскурсійна поїздка для ознайомлення з історичною та культурною спадщиною Прикарпаття та Закарпатської області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

29.11.2018р в спортивному залі Білгород – Дністровського рибопромислового коледжу відбулися міські змагання з настільного тенісу серед дівчат та юнаків.

Збірна команда дівчат зайняла III місце.

Склад команди дівчат:

  1. Бикова Вікторія – 2 В с/с

  2. Остапенко Алла – 2 В с/с

  3. Сірохман Ангеліна – 1 Б с/с

  4. Черкес Діана – 1 Б с/с

Склад команди юнаків:

  1. Гірка Дмитро -1 Б л/с

  2. Каварнали Артур – 1 А л/с

  3. Стоянов Станіслав – 1 В с/с

 22.11.2018 року в актовому залі училища відбувся позакласний вихівний захід 

День пам’яті жертв голодомору

16 листопада 2018 року, напередодні Міжнародного дня студента, відбулася урочиста церемонія вручення стипендії та премії міського голови за 2018 – 2019 навчальний рік. Церемонія вручення стипендії та премії міського голови проходить вже 16 рік поспіль.

Студентка 2 курсу спеціалізації “Сестринська справа” отримала премію міського голови. Студентка 2 курсу спеціалізації “Лікувальна справа” отримала стипендію міського голови.

15.11.2018р в актовому залі училища відбулося свято “День студента”

08.11.2018р в актовому залі училища відбулося свято “Міс золота осінь”

25.10.2018 в актовому залі училища відбулося свято “День національної дружби”

24.10.2018р в актовому залі училища відбулося засідання гуртка “Англійська класична література та сучасність”

13.10.2018р. відбулась екскурсійна поїздка визначними історичними та мальовничими  місцями міста ВІННИЦЯ за участю студентів відділень “Фельдшерське” та “Медсестринське”

 

Волонтерська допомога дійшла до призначення. Студенти медичного училища прийняли участь у волонтерській допомозі ветерану училища Іллі Симковичу.

07.09.2018р в міському виконавчому комітеті відбулись урочистості до Дня фізичної культури та спорту. Училище було нагороджене кубком за 3 місце в міських спортивних змаганнях. Викладач Анюкова Інна Георгіївна була нагороджена грамотою за вагомий внесок в розвиток фізичної культури. 

 

31.08.2018р в Обласній комунальній установі “Білгород – Дністровське медичне училище” відбулась святкова лінійка присвячена Дню знань.

14.06.2018 року в ОКУ “Білгород – Дністровське медичне училище” відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, організовані музичним колективом педагогічного училища під керівництвом Удич Олени Анатоліївни, зразковим танцювальним хореографічним ансамблем “Дністер” під керівництвом Ростікової Світлани Сільвестрівни та батьківським комітетом. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху.


08.06.2018р студенти 1 курсів прийняли активну участь в спортивних змаганнях “Веселі старти”

01.06.2018р студенти училища прийняли участь у

Всеукраїнському забігу «Зелена миля 2018»

Чистота починається з себе

 

 

Традиційно перед будинком міської ради студенти медичного училища провели флешмоб “За здоровий спосіб життя”.

Мета флешмобу –  формування у жителів міста  правильного розуміння здорового способу життя.

 

З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ! 

Видатна дочка нашої держави Леся Україна – символ нескореності та сили духу. Її образ актуальний і сьогодні, а в душі чи не кожного українця рядки з вірша: «…Щоб не плакати, я сміялась».
Літературно-мистецька,година з нагоди 147-річчя від дня народження Лесі Українки відбулася сьогодні, 07-го лютого в актовому залі нашого училища. Підготувала та провела класну годину,  присвячену – Дню народження великої  поетеси, група 4-Б сестринська справа, класний керівник Тичко Тетяна Тимофіївна.

 

  День відкритих дверей.

27 січня 2018 року в ОКУ «Білгород-Дністровське медичне училище» відбувся День відкритих дверей.        До училища приїхало багато майбутніх абітурієнтів з Білгород-Дністровського, Овідіопольського, Татарбунарського районів і жителі нашого славетного міста. Знайомство розпочав директор училища, Кірсей В.Д., який докладно розповів про умови вступу. Також гості мали змогу переглянути презентацію гуртка акушерсько-педіатричного циклу «Малятко» і ознайомитися з майбутніми професіями медичної сестри та фельдшера. Учасникам Дня відкритих дверей роздавали й відповідні друковані матеріали з докладною інформацією про умови навчання та правила прийому до нашого училища.

Планується за графіком другий раз проведення дня відкритих дверей, який відбудеться 17 березня 2018 р.

 

 

 

Вшановуємо загиблих воїнів.

30.01.2018 р. на Меморіалі Слави була проведена виховна година з метою військо – патріотичного виховання та вшанування пам’яті воїнів, загиблих під час звільнення м. Білгород-Дністровського.

 

 29 січня відзначають 100-річчя бою під Крутами

і вшановують полеглих Героїв.

        В усій Україні відбуваються урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя подвигу Героїв Крут.                  Цього дня 1918-го року, на залізничній станції Крути поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.                  У цій битві, що тривала 5 годин, українська молодь рішуче відстоювала право рідного народу жити у власній державі.

 

Виховний захід провели студенти I -Б курсу  Сестринської справи під керівництвом викладача історії спеціаліста вищої категорії – Власенко Л.М.