новини та оголошення

14 грудня 2017р.,  до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЭС, в актовій залі нашого училища відбулася зустріч з головою місцевої організації «Союз Чорнобиль» Якубським О.Г.

Студенти та викладачі прослухали розповідь про перші дні ліквідації аварії, розвиток подальших подій, та про сучасне життя ліквідаторів, а також про державну допомогу  учасникам ліквідації аварії.

Переглянули документальний фільм «Дзвони Чорнобиля».

 

9 листопада в нашому училищі відбулося Свято Національної Дружби. Щороку студенти ретельно готуються до цього дня, щоб зробити його незабутнім. Першокурсники вперше приймали учать у святі.

На заході студенти змогли ближче познайомитися з культурними особливостями народів світу: України, Болгарії, Молдови, Польщі, Білорусії, Гагаузії.

Доброта, відкрите серце, бажання пізнавати нове та взаємоповага – це шлях до миру і єднання.

Захід мав не тільки розважальний, а й пізнавальний характер, студенти розповідали про традиції, побут народів, представляли їхні національні страви.

Також була представлена творча виставка, на якій студенти побачили національні костюми, посуд, картини та вишивки народів.

Державами і сприяння обізнаності українців про особливості культур народів світу.

Те що, студенти охоче прийняли участь у проведені свят –  ще раз, підтверджує, що українці відкриті до світу.